XVI Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych w Tenisie Stołowym

W dniach 9-12 grudnia 2013 roku już po raz XVI odbędą się Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych w Tenisie Stołowym.

Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tej imprezie, która zalicza się do największych widowisk sportowych w środowiskach seminaryjnych.

Jak co roku rozgrywki odbywać się będą w hali sportowej naszego seminarium w dwóch konkurencjach: drużynowej (3 zawodników) i indywidualnej. W zawodach mogą brać udział Księża Przełożeni oraz Klerycy.

W Mistrzostwach Polski WSD obowiązują aktualne przepisy gry w Tenisa Stołowego zatwierdzone przez Polski Związek Tenisa Stołowego.

Koszt uczestnictwa w Mistrzostwach wynosi 130 zł od osoby.

Zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie. Organizator nie ubezpiecza zawodników na czas rozgrywek. Jeśli nie posiadają Oni aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczenia NW do zgłoszenia prosimy dołączyć oświadczenie, iż występują w zawodach na własną odpowiedzialność.

Zgłoszenia, które można pobrać z naszej strony prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: mistrzostwaTS@gmail.com lub drogą pocztową na niżej podany adres najpóźniej do 23 listopada 2013 roku.

Adres:

Wyższe Seminarium Duchowne
Archidiecezji Częstochowskiej

kl. Dariusz Żydoń
ul. św. Barbary 41
42-200 Częstochowa

-> Pobierz formularz zgłoszeniowy<-

W zgłoszeniu proszę podać dane adresowe osoby (e-mail), do której ma być dostarczone pismo informujące o pozytywnej weryfikacji seminarium. Wraz z nim dostarczony będzie program zawodów.

Zgłoszenia telefoniczne nie są respektowane ! ! !

Wszelkie zapytania proszę kierować pod adres:
mistrzostwaTS@gmail.com


BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY
SYMPATYCZNA, SPORTOWA ATMOSFERA GWARANTOWANA
DO ZOBACZENIA PRZY STOLE

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego
WSD Częstochowa