Wszystkie wpisy, których autorem jest Admin

Serdeczne Podziękowanie

„Za wszystko dziękujcie, gdyż taka jest wola Boża w Chrystusie Jezusie względem was”. (1 Tes 5,18)

Wszystkim mieszkańcom wsi Sułoszowy, z Księdzem Proboszczem Leszkiem Kołczykiem, na czele oraz Panu kierowcy Mieczysławowi,            z całego serca pragniemy wyrazić nasze podziękowanie i wdzięczność za tegoroczną ofiarność  w postaci różnego rodzaju produktów  żywnościowych m.in. ziemniaków, warzyw, zbóż i wielu innych, które trafiły nie tylko do nas, ale głównie do potrzebujących.                              Szczęśliwie dopisała nam pogoda, co sprawiło, że udało nam się w miarę sprawnie uporać  się z załadunkiem i rozładunkiem.  Z tą  świadomością bycia obdarowanym, pragniemy zapewnić Was  o naszej modlitwie.        Niech Pan Bóg wynagrodzi Wam każdy promyk dobra  i okazanego serca.  

Wychowawcy i Klerycy WSD

13 ROCZNICA ŚMIERCI ŚP. BPA ADAMA ŚMIGIELSKIEGO

7 października 2008 roku, we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, odszedł do Pana śp. J.E. bp. Adam Śmigielski SDB, pierwszy biskup diecezji Sosnowieckiej erygowanej w 1992r. 

W dniu dzisiejszym w 13 rocznicę jego śmierci o godz. 6:45 ks. Rektor Konrad koncelebrował Mszę świętą i wraz z całą wspólnotą seminaryjną polecał Bogu w modlitwie naszego zmarłego pasterza. 

Również w katedrze Sosnowieckiej J.E. bp. Grzegorz Kaszak modlił się za  śp. ks. bp. Adama.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie . . .